MOROVA VEGETATİF (FİDE DÖNEMİ) GÜBRELER

Morova Sıfır Atık tesislerinde üretilen Vegetatif (Fide Dönemi) gübre ürünlerimizi görüntülemek için sayfayı aşağıda kaydırabilirsiniz.

MOROVA VEGETATİF (FİDE DÖNEMİ) GÜBRELER

Morova Organomineral Gübreler;  bitki gelişimi ve ürün miktarına olumlu etkileri olduğu ispat edilen, yetiştirilen ürünlerin raf ömrü üzerine de etkili olduğu belirlenen organik sıvı gübrelerdir. Vegetatif Döneme özel üretilen gübre çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

Ürettiğimiz gübre çeşitlerini görüntülemek için sayfanın devamını inceleyebilirsiniz.

Morova Sıfır Atık
bg_1.png
morovaurundemo.png

ORGANOMİNERAL ÇİLEK GÜBRESİ

Zeytin Posası Suyu ve farklı organik materyallerle karıştırılarak elde edilen bu gübre, çilek bitkisinin gelişmesine etkisi araştırılmıştır. Yapılmış olan çalışmalarda kullanılan Morova Organomineral Çilek Gübresinin bitki gelişimi ve ürün miktarına olumlu etkileri olduğu belirlenmiştir. Ayrıca yetiştirilen ürünlerin raf ömrü üzerine de etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Organomineral Çilek Gübresi Detayları

bg_1.png
morovaurundemo.png

ORGANOMİNERAL MARUL GÜBRESİ

Zeytin Posası Suyu ve farklı organik materyallerle karıştırılarak elde edilen bu gübre, marul bitkisinin gelişmesine etkisi araştırılmıştır. Yapılmış olan çalışmalarda kullanılan Morova Organomineral Marul Gübresinin bitki gelişimi ve ürün miktarına olumlu etkileri olduğu belirlenmiştir. Ayrıca yetiştirilen ürünlerin raf ömrü üzerine de etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Organomineral Marul Gübresi Detayları

bg_1.png
morovaurundemo.png

ORGANOMİNERAL FİDE GÜBRESİ

Zeytin Posası Suyu ve farklı organik materyallerle karıştırılarak elde edilen bu gübre, fidelerin gelişmesine etkisi araştırılmıştır. Yapılmış olan çalışmalarda kullanılan Morova Organomineral Fide Gübresinin bitki gelişimi ve ürün miktarına olumlu etkileri olduğu belirlenmiştir. Ayrıca yetiştirilen ürünlerin raf ömrü üzerine de etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Organomineral Fide Gübresi Detayları