Naturel Sızma Zeytinyağı

[vc_row css=”.vc_custom_1496988940331{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column][zozo_vc_section_title text_align=”left” title=”” title_type=”h4″ title_weight=””]Doğrudan tüketime uygun serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır.

[/zozo_vc_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1510872172114{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][vc_tta_tabs][vc_tta_section title=”Faydaları” tab_id=”faydalari”][vc_column_text]Zeytinyağı, yüksek tansiyon, kolestrol, damar sertliği, mide ve bağırsak ülserleri, romatizma, safra kesesi tembelliği, safra taşı, safra kanalı tıkanıklığı, karaciğer bozuklukları, kabuzlık, kansızlık, gut hastalığı ve deri çatlamalarını tedavide önemli bir rol oynamaktadır. Çocuklarda beyin ve kemik gelişimini hızlandırır. E vitamini saysinde yaşlanma etkilerini azaltma ve doku yenileme özelliği taşır. Kireçlenmeyi önlemede büyük rol oynar. Cansız saçların kuvvetlenmesini sağlar. Unutkanlığı önler.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”Bunları Biliyor musunuz?” tab_id=”biliyormusunuz”][vc_column_text]

  • Türkiye kalp projesi araştırmalarının sonuçlarına göre, Türkiye’deki ölümlerin yüzde 37’si kalp hastalıklarından kaynaklanıyor.
  • Kolestrol yüksekliği zeytinyağı en az tüketen Karadeniz bölgemizde, en düşük oran ise zeytinyağı ağırlıklı beslenen Ayvalık çevresinde. Zeytinyağını bol tüketen ülkelerde özellikle Yunanistan, İspanya ve İtalya’da kalp ve damar hastalıkları ve bu hastalıklardan ölüm oranı çok düşük.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-file-pdf-o” add_icon=”true” title=”Broşür” tab_id=”brosur”][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” title=”Sipariş Formu” tab_id=”siparisformu”][contact-form-7 404 "Not Found"][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-file-video-o” add_icon=”true” title=”Görsel & Video” tab_id=”gorsel-video”][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” bg_style=”bg-normal” center_row=”yes” typo_style=”light” css=”.vc_custom_1498633201870{margin-bottom: -75px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}” el_class=”additional-call-to-action”][vc_column][vc_row_inner css=”.vc_custom_1497510599686{padding-top: 25px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-12″][zozo_vc_feature_box text_align=”left” type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-phone” icon_size=”medium” icon_shape=”icon-circle” icon_style=”icon-bordered” title=”Ürünle ilgili aklınıza takılan bir konu mu var?” title_type=”h5″ title_extra_class=”margin-bottom-15″ icon_icomoonpack2=”icomoon2 icomoon2-dollar2″ css=”.vc_custom_1510847830986{margin-bottom: 0px !important;}” icon_color=”#ffffff” icon_border_color=”#ffffff” content_color=”#ffffff”]Sağ taraftaki Bize Ulaşın butonuna tıklayarak iletişim bilgilerimizi görebilirsiniz.[/zozo_vc_feature_box][/vc_column_inner][vc_column_inner css=”.vc_custom_1501051701502{padding-top: 9px !important;}” offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-12″][vc_btn title=”Bize Ulaşın” shape=”square” color=”white” align=”right” css_animation=”none” link=”url:%2Fbize-ulasin%2F|||” el_class=”additional-btn”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]