MOROVA ZEYTİNYAĞI SABUNU

Morova'nın Zeytinyağı Sabunu (Antik Sabun) ürününü incelemek ve satın almak için sayfayı kaydırabilirsiniz.

MOROVA ZEYTİNYAĞI ANTİK SABUN

Morova Saf Zeytinyağlı Sabun hassas ve besleyici içeriğiyle bebeklerden yetişkinlere kadar herkes tarafından kullanılabilir. Cildin nefes almasına sağlayan ve nemlendiren bu sabun cilt bakımınızın vazgeçilmezi olacak! İçeriğinde sadece zeytinyağı ve kül suyu bulunur.

Morova Zeytinyağı Sabunu’nun Teknik Detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız

Hemen Satın Al

demlenmissabunmorova.jpg
MOROVA
İÇİNDEKİLER
Zeytinyağı
Zeytin Çekirdeği Külü

DETAYLAR TALİMATLAR

Morova imzasıyla hazırlanan saf zeytinyağlı sabun, doğal bileşenlerle ve doğal üretim metotlarıyla elde edilmektedir. İçeriğindeki bulunan tüm ürünler Morova fabrikalarında üretilir.

Bitkisel yağları hazırlarken soğuk sıkım tekniğine başvuruyoruz. Soğuk sıkım tekniği, zeytin ve hindistan cevizi yağlarını elde ederken bitki özlerini korumamıza yardımcı oluyor. Böylece, ortaya çıkan ürün yalnızca doğanın gücünden destek alıyor ve besleyici özelliklerini yitirmiyor.

Elde edilen yağlar kül suyu ile karıştırılır ve sabunlar katılaşmaya bırakılır. Hazır olan sabunlar dilimlenerek çevre dostu ambalajlara sarılır ve banyolarınızdaki yerini almak üzere  hazırlanır.

Cildini doğal ve besleyici bir şekilde arındırmak isteyen herkesin tercih etmek isteyebileceği bir ürün olan bu sabunu hemen denemenizi tavsiye ederiz

morovaantiksabun.jpg

BELGELER VE RAPORLAR

Morova Zeytinyağı sabunu dahil tüm ürünlerimiz AR-GE yatırımlarımız ve üniversite – sanayi işbirliği içinde geliştirilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Patentli üretim teknolojilerimiz ile doğaya saygılı ve sağlıklı ürünleri ekonomiye sunuyoruz. 

Bayilerimiz

Online Sipariş Ver

 

morovazeytinyag.jpg

BİZE ULAŞIN

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almk ve sipariş vermek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.