MOROVA TAMAMLAYICI YEM

İştah arttırıcı özellikli Morova Tamamlayıcı Yem hakkında detaylı bilgi almak için sayfayı aşağı kaydırınız.

MOROVA TAMAMLAYICI YEM

Üniversite – Sanayi işbirliği ve AR-GE çalışmaları sonucu piyasaya sunduğumuz Morova Tamamlayıcı Yem; 12, 14 ve 18 protein seçenekleri ile satışta. Rasyondaki yemin daha rahat sindirilmesini sağlar. Rasyonda protein dengesi sağlar.

%100 doğal ve aromatik maddeler içeren Morova Tamamlayıcı Yem; yem karışımınızda tasarruf ettirir. Sıcak stresinde yem tüketimini artırıcı etkiye sahiptir. Hayvanlarınızın kışın soğukta ihtiyaç olan yaşam enerjilerini karşılarken vücut direncini artırarak, hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

Morova Tamamlayıcı Yem’in Teknik Detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız

Hemen Satın Al

tamamlayiciyem.jpg
HIZLICA
BESİN DEĞERLERİ
12-18
Ham Protein
5,00
Ham Yağ
2500
Metabolik Enerji

TAMAMLAYICI YEMİN FAYDALARI

İştah Artırıcı özelliği ile iddialı bir yemdir. %100 Doğal ve aromatik maddeler içermektedir. Yem yeme hızını artırır. Rasyonda tasarruf sağlar, ekonomiktir. Sütteki yağ oranını artırır. Süt verim ve kalitesinde artış sağlar. Beside Kuru Madde tüketimini artırır. Sindirim sitemini rahatlatır, Tokluk verir. Büyümeyi Hızlandırır ve besi performansını artırır. Düzenli Kullanım ile ASİDOZ u önler. Ruminant hayvanların kızgınlık ve döl tutma oranında artış sağlar yavru atma gibi sonuçların yaşanmasını önlemede yardımcı olur. Tüyde Parlaklık ve Deride Yağlanma meydana getirir. Karkas yağlanma oranını azaltıcı etkiye sahiptir. Et renginde koyulaşma, etin su tutma kabiliyetinde artış ve karkas yağını azaltarak etin yağlanması ve lezzetinde iyileşme sağlayıcı etkiye sahiptir. Yem karışımınızda tasarruf etmenize, sıcak stresinde yem tüketimini artırıcı etkiye sahiptir. Kışın soğukta ihtiyaç olan yaşam enerjilerini karşılarken vücut direncini artırması, hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

veterinary-lab-robe-standing-cowshed-scaled.jpg

AMBALAJ VE KULLANIM TALİMATLARI

Büyükbaş, Küçükbaş, Kanatlı Besi, Damızlık Üretim Çiftlikleri içindir:

  • 6 mm Pelet
  • 10 mm Pelet

şeklinde üretilebilmektedir

Ambalaj Çeşitlerimiz:

  • Dökme
  • BigBag
  • 25Kg Paketli

Raf Ömrü; Temiz, Kuru ve Güneş almayan ortamda 1 yıldır.

Kullanım Şekli; Her 100 kg Canlı Ağırlık için; Günlük 1/2 kg Morova Zeytin Yemi’nin düzenli ve sürekli verilmesi önerilir.

selective-focus-shot-bunch-domestic-sheep-scaled.jpg

BELGELER VE RAPORLAR

Morova Tamamlayıcı Yem dahil tüm ürünlerimiz AR-GE yatırımlarımız ve üniversite – sanayi işbirliği içinde geliştirilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Patentli üretim teknolojilerimiz ile doğaya saygılı ve sağlıklı ürünleri ekonomiye sunuyoruz. Aşağıda Morova Zeytin Yemi hakkında alınmış belgelere ulaşabilirsiniz.

Morova Tamamlayıcı Yem Analiz Raporu (pdf)

Olive Feed Analysis Report (pdf)

Morova Zeytin Yeminin Hayvan Hastalıkları Üzerine Olumlu Etkileri (pdf)

Bayilerimiz

Online Sipariş Ver

 

tamamlayiciyembanner.jpg

MOROVA TAMAMLAYICI YEM HAKKINDA VİDEOLAR

Morova Tamamlayıcı Yem hakkında hazırlanmış videoları inceleyerek ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almk ve sipariş vermek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.