MOROVA HAYVAN YEMLERİ

Morova Sıfır Atık tesislerinde üretilen hayvan yemi ürünlerimizi görüntülemek için sayfayı aşağıda kaydırabilirsiniz.

MOROVA HAYVAN YEMLERİ

Küçükbaş, büyükbaş, damızlık ve kanatlı hayvanlara özel olarak üretilen, akademik ve saha araştırmaları sonucu olumlu etkileri kanıtlanmış Morova Hayvan Yemleri; verimlilik, hayvan sağlığı ve kalite konusunda hayvan sahipleri ve çiftliklerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Ürünlerimizin faydaları Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından akademik çalışmalara konu edilmiş ve etkinlikleri kanıtlanmıştır.

Morova Sıfır Atık
bg_4.png
tamamlayiciyembanner.jpg

MOROVA TAMAMLAYICI YEM

Morova tamamlayıcı yem; düzenli kullanım ile asidoz'u önleyen, ruminant hayvanların kızgınlık ve döl tutma artış sağlayan bir tamamyıcı yemdir. Hayvanların kışın soğukta ihtiyaç olan yaşam enerjilerini karşılar.

Tamamlayıcı Yem Detayları

bg_1.png
Adsiz-tasarim-4.png

MOROVA ZEYTİN YEMİ

İştah arttırıcı özelliği ile iddialı bir yem olan Morova Zeytin Yemi %100 doğal ve aromatik maddeler içermektedir. Radyonda sağladığı tasarruf ile besicive çifliklerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Zeytin Yemi Detayları

bg_2.png
morovazeytinmixbanner.jpg

MOROVA ZEYTİN MİX

Ürün içeriğindeki vitamin, mineral ve omega-3 miktarları ruminantların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olan Morova Zeytin Mix; Bypass protein ve bypass yağ içeriği ile gelişim ve performans artışı sağlar.

Zeytin Mix Detayları

bg_3.png
zeytinkuspesibanner.jpg

MOROVA ZEYTİN KÜSPESİ

%100 doğal ve patentli bir yem hammaddesi olan Morova Zeytin Küspesi; su tüketimi ve yemden yararlanmayı arttıran bir üründür. Yem radyonunda "metabolik enerji" değerini arttırır.

Zeytin Küspesi Detayları