MOROVA ZEYTİN YEMİ

İştah arttırıcı özellikli Morova Zeytin Yemi hakkında detaylı bilgi almak için sayfayı aşağı kaydırınız.

MOROVA ZEYTİN YEMİ

Üniversite – Sanayi işbirliği ve AR-GE çalışmaları sonucu piyasaya sunduğumuz Zeytin Yemi; büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ve damızlık hayvanlarda iştah arttırıcı özelliği ile çiftliklerin vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmiştir.

%100 doğal ve aromatik maddeler içeren Morova Zeytin Yemi; yem karışımınızda tasarruf ettirir. Sıcak stresinde yem tüketimini artırıcı etkiye sahiptir. Hayvanlarınızın kışın soğukta ihtiyaç olan yaşam enerjilerini karşılarken vücut direncini artırarak, hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

Morova Zeytin Yemi’nin Teknik Detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız

Hemen Satın Al

yem1.jpg
HIZLICA
BESİN DEĞERLERİ
10,00
Ham Protein
8,00
Ham Yağ
2500
Metabolik Enerji

ZEYTİN YEMİNİN FAYDALARI

İştah Artırıcı özelliği ile iddialı bir yemdir. %100 Doğal ve aromatik maddeler içermektedir. Yem yeme hızını artırır. Rasyonda tasarruf sağlar, ekonomiktir. Sütteki yağ oranını artırır. Süt verim ve kalitesinde artış sağlar. Beside Kuru Madde tüketimini artırır. Sindirim sitemini rahatlatır, Tokluk verir. Büyümeyi Hızlandırır ve besi performansını artırır. Düzenli Kullanım ile ASİDOZ u önler. Ruminant hayvanların kızgınlık ve döl tutma oranında artış sağlar yavru atma gibi sonuçların yaşanmasını önlemede yardımcı olur. Tüyde Parlaklık ve Deride Yağlanma meydana getirir. Karkas yağlanma oranını azaltıcı etkiye sahiptir. Et renginde koyulaşma, etin su tutma kabiliyetinde artış ve karkas yağını azaltarak etin yağlanması ve lezzetinde iyileşme sağlayıcı etkiye sahiptir. Yem karışımınızda tasarruf etmenize, sıcak stresinde yem tüketimini artırıcı etkiye sahiptir. Kışın soğukta ihtiyaç olan yaşam enerjilerini karşılarken vücut direncini artırması, hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

veterinary-lab-robe-standing-cowshed-scaled.jpg

AMBALAJ VE KULLANIM TALİMATLARI

Büyükbaş, Küçükbaş, Kanatlı Besi, Damızlık Üretim Çiftlikleri içindir:

  • 6 mm Pelet
  • 10 mm Pelet

şeklinde üretilebilmektedir

Ambalaj Çeşitlerimiz:

  • Dökme
  • BigBag
  • 25Kg Paketli

Raf Ömrü; Temiz, Kuru ve Güneş almayan ortamda 1 yıldır.

Kullanım Şekli; Her 100 kg Canlı Ağırlık için; Günlük 1/2 kg Morova Zeytin Yemi’nin düzenli ve sürekli verilmesi önerilir.

GettyImages-152831268-578514d13df78c1e1f4cc2e3.jpg

BELGELER VE RAPORLAR

Morova Zeytin Yemi dahil tüm ürünlerimiz AR-GE yatırımlarımız ve üniversite – sanayi işbirliği içinde geliştirilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Patentli üretim teknolojilerimiz ile doğaya saygılı ve sağlıklı ürünleri ekonomiye sunuyoruz. Aşağıda Morova Zeytin Yemi hakkında alınmış belgelere ulaşabilirsiniz.

Zeytin Yemi Analiz Raporu (pdf)

Morova Zeytin Yeminin Hayvan Hastalıkları Üzerine Olumlu Etkileri (pdf)

Bayilerimiz

Online Sipariş Ver

 

Adsiz-tasarim-4.png

BİZE ULAŞIN

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almk ve sipariş vermek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.